Usługi dla pracodawców

Rekrutujemy pracowników z Europy Wschodniej oraz Azji, których oddelegujemy do Ciebie do pracy. Zapewniamy szybką legalizację pracy oraz pobytu naszych kandydatów. Skupiamy się na rekrutacji obywateli z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu oraz Indonezji.

W czym możemy Ci pomóc?

Szukasz pracowników, chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty zatrudnienia i administracji? Oferujemy usługi rekrutacji stałej, pracy tymczasowej i outsourcingu. Pomożemy Ci znaleźć pracowników, sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces i odciążymy Twoją firmę w sprawach administracyjno-kadrowych.

dla pracodawców

Pracownicy z Europy Wschodniej i Azji

Coraz więcej firm boryka się z brakami kadrowymi. Problem nie dotyka już tylko stanowisk specjalistycznych, ale również brakuje pracowników na stanowiska niewykwalifikowane. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu oraz Indonezji. Zapewniamy legalne i długoterminowe zatrudnienie naszych pracowników. Wspieramy w onboardingu oraz w codziennym zarządzaniu cudzoziemcami.

Dobór personalny

Oferta dedykowana każdemu przedsiębiorcy, który boryka się z niedoborem kadrowym i chce proces rekrutacyjny zlecić firmie zewnętrznej. Działamy na zasadzie success fee- jednorazowa płatność za rekrutację następuje dopiero po zatrudnieniu naszego kandydata.

Zaplanuj karierę z nami

Postaw
na doświadczenie

Dlaczego my?

Firma APT MAXHR została założona w 2019 roku przez ludzi z 15-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w branży pracy tymczasowej oraz outsourcingu, skupiając się na rekrutacji Cudzoziemców z Europy Wschodniej oraz Azji. Nasi klienci cenią nas za skrupulatne podejście do rekrutacji, dzięki czemu możemy pochwalić się niskim wskaźnikiem rotacji. 40% naszych pracowników tymczasowych zdecydowało się na długofalową współpracę z nami, składając wnioski na pobyt czasowy i pracę. Obsługujemy głównie branżę logistyczną oraz produkcję. Dodatkowo posiadamy duże doświadczenie w rekrutacji spawaczy oraz ślusarzy.

Powiedz nam kogo szukasz