Praca tymczasowa

Nasza agencja zatrudnia pracowników z Azji i Europy Wschodniej. Po naszej stronie stoi dopełniania wszystkich formalności dla obywateli takich krajów, jak Ukraina, Białoruś, Kazachstan i Indonezja.

Wynajem pracowników

Oferujemy usługę pracy tymczasowej, tym samym przejmując na siebie odpowiedzialność za:

 • rekrutację pracowników zgodnie z zamówieniem
 • obsługę kadrowo- płacową
 • legalizacja pobytu i pracy pracowników
 • wsparcie w zarządzaniu.

Odpowiadamy również za badania lekarskie, odzież ochronną oraz wstępne szkolenie BHP. Na życzenie naszych klientów tłumaczymy dokumentację niezbędną do prawidłowego wdrożenia pracowników na j. rosyjski, ukraiński i angielski. Wynajem pracowników jest usługą skierowaną głównie do firm, które mają duże potrzeby kadrowe lub występującą sezonowość. Dla pracowników to dobre rozwiązanie ze względu na zapewnienie przez nas zakwaterowania oraz legalności pracy.

Wynajem pracowników i wszystkie usługi z nim związane są ofertą dla wszystkich tych, którzy szukają rozwoju, legalnej i przyjaznej pracy, a także zainteresowanych efektywną karierą w swojej branży, zarówno w Polsce, jak też poza nią. Z kolei pracodawcy, którzy zechcą współpracować z naszą firmą, mogą liczyć na ograniczenie kosztów rekrutacji, zatrudnienia i biurokracji. Profesjonalny leasing pracowników to dla nas priorytet, a drogowskazem dla niego jest przede wszystkim bezpieczeństwo – dla pracowników i pracodawców.

Jak to działa w praktyce?

Nasza agencja pracy zatrudnia samodzielnie kandydatów w oparciu o umowę o pracę lub za pomocą umowy cywilno-prawnej. Swoich pracowników kieruje do pracy w wybranej firmie.

Jest to możliwe dzięki ustawie o zatrudnieniu pracowników tymczasowych z dnia 9 lipca 2003, Dz.U. nr 166.

Biorąc pod uwagę wszelkie aspekty tej ustawy, oferujemy:

 • odpowiedzialność za sprawy formalno-prawne związane z legalizacją pracy i pobytu
 • wsparcie w zarządzaniu
 • obsługa kadrowo- płacowa
Zaplanuj karierę z nami

Etapy współpracy

Zmienny i nieprzewidywalny rynek sprawia, że przedsiębiorstwa powinny móc elastycznie reagować na wszelkie wahania, także pod względem dostępności pracowników. Dlatego nasza agencja pracy tymczasowej doskonale wpisuje się we współczesne trendy, umożliwiając elastyczne zatrudnianie pracowników w zależności od aktualnych potrzeb. Nasze usługi doskonale wpisują się w takie sytuacje, jak: wzrost sprzedaży sezonowej, okres urlopowy, rotacje i absencje czy zmienne cykle produkcyjne.

Utrzymanie odpowiedniego poziomu zatrudnienia zezwala na mniejsze koszty pracy, choć nie tylko. Znacznie można zaoszczędzić także na procesach rekrutacji i szkolenia. Zyskać można również czas i przekazać odpowiedzialność za niektóre aspekty związane z zatrudnieniem, między innymi: zarządzanie ludźmi, wypłaty, kodeks pracy i inne obowiązki prawne. To wszystko sprawia, że nasi klienci mają więcej przestrzeni na główną część działalności swoich firm.

Nasi pracownicy tymczasowi wybierani są do pracy zgodnie z wymogami stanowiska i odpowiadają na potrzeby pracodawcy. Nasza agencja pracy tymczasowej MAX HR wśród swoich usług posiada też szkolenia i programy adaptacyjne. W ten sposób potencjalni pracownicy są odpowiednio przygotowani do wykonywania powierzonych im obowiązków. A to z kolei przekłada się na większe zyski dla firmy oraz sprzyja poczuciu przynależności pracowników tymczasowych.

Praca tymczasowa

Atrakcyjna oferta przeznaczona dla FIRM

Wybierając naszą agencję pracy tymczasowej, można zyskać w wielu aspektach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Doskonale dobieramy pracowników z Europy Wschodniej i Azji do konkretnych stanowisk i odpowiadamy nawet na skomplikowane potrzeby pracodawców. Oferujemy leasing pracowników, obniżamy koszty pracodawcy, a jednocześnie spełniamy potrzeby związane z funkcjonowaniem konkretnych stanowisk pracy. Wśród naszych usług znajdziesz też działania z zakresu outsourcingu kadr i płac. Prowadzimy też dokumentację pracowników oraz dopełniamy wszelkie niezbędne formalności.

Przyśpieszenie procesów oraz zmniejszenie kosztów rekrutacji nawet o 30%

Oferujemy elastyczne zatrudnienia uwzględniające zmienne potrzeby firmy

Klienci z powodzeniem mogą wliczać nasze usługi w koszty prowadzenia działalności

?

Jakie są korzyści z leasingu pracowników?

Nasza agencja z Łomży to jednocześnie pracodawca, z których usług pracowników skorzystać mogą wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa.

Co można zyskać z pomocą leasingu personalnego i pozyskiwania pracowników w agencji pracy tymczasowej?

 • Elastyczne, dostosowane do potrzeb zatrudnienie
 • Duże zmniejszenie kosztów rekrutacji
 • Zapewnienie obsługi w wielu kwestiach związanych z formalnościami dotyczącymi legalnego pobytu pracowników czy kwestiach kadrowo-płacowych
 • Szybka reakcja na większe zapotrzebowanie w zakresie zatrudnienia
 • Zatrudnianie pracowników na stałe, który wcześniej sprawdził się jako pracownik tymczasowy
 • Optymalne koszty i ich kontrola związana z pracownikami tymczasowymi