Dobór personalny

Naszą misją jest dostarczanie kandydatur skrojonych na miarę, idealnych potencjalnych pracowników, którzy sprostają aktualnym potrzebom naszych klientów. W naszej bazie pracowników posiadamy również kandydatów na stanowiska średniego i wysokiego szczebla.

Dobre kwalifikacje zawodowe, komunikacja i zaufanie wobec pracowników

MAX HR to agencja pracy tymczasowej, która doskonale radzi sobie z pokonywaniem wszelkich trudności związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Nie straszne nam zmiany na rynku pracy, zawirowania czy działania konkurencji. Dlatego w sposób bieżący wspieramy naszych partnerów bez względu na konkretną sytuację. Pomagamy także w podejmowaniu trudnych decyzji, wspieramy rozwój zawodowy i dostosowujemy płace do lokalnego rynku.

O naszej firmie świadczą zadowoleni klienci, którzy cenią nas za jakość oferowanych przez nas usług i rozwiązań. Cenimy sobie ich zaufanie, dlatego dbamy o nasze długoterminowe współprace. To wszystko sprawia, ze jesteśmy dziś jedną z największych firm HR w Polsce.

dobór personalny

Zakres naszych usług

Rekrutacje indywidualne

Rekrutacja i proces selekcji na stanowiska kierownicze.

Competence Assessment

Szkolenia, przekwalifikowanie oraz rozwój personelu.

Rekrutacje masowe

Identyfikacja, tworzenie oraz dostarczenie dużych zespołów pracowników.

Outplacement

Kompleksowe konsultacje indywidualne lub też grupowe.

Nasza agencja posiada ofertę, która odpowiada na szeroki wachlarz potrzeb związanych z rekrutacją i selekcją kandydatów do pracy. W zakres naszych usług wchodzi: analiza zatrudniania, ale też przybliżanie kwalifikacji potencjalnych pracowników i ich predyspozycji dla konkretnych stanowisk pracy. Służymy wsparciem dla pracodawców, którzy muszą odpowiednio weryfikować potencjalnych pracowników, zapewniając przy tym najlepsze narzędzia rekrutacyjne.

Dzięki doświadczeniu oferujemy ogromną bazę wykwalifikowanych pracowników oraz kompleksowy proces rekrutacyjny.

Dobór personalny dla twojej firmy

Wiarygodny Partner

Posiadamy doświadczonych konsultantów, dla których dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to przyjemność. Dzięki naszemu zaangażowaniu, zatrudniliśmy, przeszkoliliśmy i zmotywowaliśmy tysiące wykwalifikowanych specjalistów, takich jak dyrektorów czy managerów, ale też szeregowych pracowników. Ich kompetencje przekładają się na sukces licznych firm w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Dowiedz się więcej, zobacz nasze portfolio i skorzystaj usług dla doradztwa personalnego. Zajmujemy się nawet najbardziej rozbudowanymi projektami.

dobor pracownikow da firm

Sekretem naszej skuteczności jest zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów